betclic

Optymizm w Cracovii: "Wreszcie wszyscy zdrowi"

Ostatnia aktualizacja: 28/04/16 16:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Pełen optymizmu przed piątkowym meczem z Ruchem w Chorzowie jest szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński. - W końcu mam wszystkich zawodników do dyspozycji - mówił na czwartkowej konferencji prasowej.

Wyjątek stanowi Damian Dąbrowski, który w tym sezonie już nie pojawi się na boisku, ponieważ rehabilituje się po operacji barku. - Poza nim po raz pierwszy od dłuższego czasu wszyscy są do mojej dyspozycji. Można powiedzieć, że powiało optymizmem. Dotąd graliśmy "na styku", z czterema obrońcami w kadrze. Teraz będę miał też większe możliwości jeśli chodzi o rotacje w formacji ofensywnej - zaznaczył opiekun Pasów.

- Marcin Budziński normalnie trenuje z drużyną i jest do mojej dyspozycji. Pojedzie jutro z nami do Chorzowa, a ostatnio nie znalazł się w meczowej osiemnastce ze względów sportowych - wyjaśnił Zieliński powody absencji "Budzika".

Po 33 kolejkach Cracovia zajmuje 4. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 27 punktów, natomiast Niebiescy są o cztery lokaty niżej i uzbierali o sześć "oczek" mniej.

Piątkowe starcie rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela