Osasuna w końcówce straciła dwa gole i zwycięstwo

imagestockdesign/Shutterstock
Osasuna Pampeluna zremisowała u siebie ze Sportingiem Gijon 2:2 w sobotnim meczu 33. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie po samobójczym trafieniu Jorge Mere. Kiedy w 72. minucie drugą bramkę dla miejscowych zdobył Kenan Kodro, wydawało się, że nic nie przeszkodzi im w sięgnięciu po wygraną.

Końcówka należała jednak dla gości. W 79. minucie kontaktowego gola strzelił Roberto Canella. Chwilę potem wyrównał Carlos Castro.

Drużyna z El Sadar zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z FC Barceloną.

Natomiast zespół z El Molinon plasuje się na 18. pozycji i ma na swoim koncie 23 „oczka”. Jego kolejnym rywalem będzie Espanyol Barcelona.