betclic

Osłabienia Cracovii przed meczem z Zagłębiem

Ostatnia aktualizacja: 18/04/16 16:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Damian Dąbrowski i Marcin Budziński nie zagrają w we wtorkowym meczu Cracovii z Zagłębiem Lubin. Do kadry Pasów wraca natomiast po zawieszeniu za kartki Piotr Polczak.

- Sytuacja kadrowa jest w miarę stabilna - mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej opiekun krakowian, Jacek Zieliński. - Damian przechodzi rehabilitację i za trzy tygodnie rozpocznie treningi piłkarskie. Następuje rotacja kartkowa - wraca do zespołu Piotr Polczak, a wypada Marcin Budziński.

- Teraz, gdy nie mamy do dyspozycji "Dąbro" i "Budzika", to nie mamy zbyt dużego wyboru w środku pola. Musimy ustawić zespół tak, by kołdry starczyło na wszystkie formacje - przedstawił obrazowo szkoleniowiec.

- Jeżeli chodzi o Mateusza Wdowiaka, jest to fajny chłopak, który daje coraz mocniejsze sygnały, by wystawiać go do pierwszej jedenastki. Cieszę się z tego, jaką dał zmianę i że miał asystę. Oby tak dalej - komplementował swojego podopiecznego Zieliński.

Cracovia ma za sobą serię sześciu meczów bez zwycięstwa, a obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

Wtorkowe starcie rozpocznie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela