betclic

Osłabienia Lecha przed meczem z Górnikiem Łęczna

Ostatnia aktualizacja: 29/09/16 15:04, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Drużyna Lecha Poznań punktualnie o godzinie 8:30 wyruszyła ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej do Lublina, gdzie Kolejorz rozegra najbliższe spotkanie ligowe z Górnikiem Łęczna - donosi oficjalna witryna zespołu.

Podopieczni trenera Nenada Bjelicy zamieszkają we wspomnianym Lublinie, położonym około dwudziestu kilometrów od Łęcznej. W tej miejscowości piłkarze Górnika rozgrywają wszystkie swoje domowe mecze w Lotto Ekstraklasie i to właśnie tam Niebiesko-biali będą przygotowywać się do najbliższego spotkania.

Po przyjeździe do Lublina, lechici wyruszą na trening, który rozpocznie się o godzinie 17:30. W piątek około godziny 10:30 piłkarze Kolejorza wyjdą na poranny rozruch i wezmą udział w odprawie przedmeczowej, a o godzinie 20:30 rozegrają mecz z Górnikiem Łęczna.

Chorwacki trener zabrał ze sobą osiemnastoosobową kadrę. Ze względu na urazy, do Lublina nie pojechali Dariusz Dudka, Robert Gumny i Nicki Bille Nielsen. Do kadry meczowej nie załapali się także Marcin Wasielewski i Kamil Jóźwiak. Do osiemnastki powrócił za to Paulus Arajuuri, który wyleczył już uraz pachwiny.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6429
Oceny: +18509
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
30.09.2016 / 08:04:05
W sinym polu...w barakach. :)

Tabela