betclic

Osłabienia legionistów przed Napoli

Ostatnia aktualizacja: 30/09/15 15:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Dominik Furman pauzuje za czerwoną kartkę z meczu z FC Midtjylland (0:1). Tomasz Jodłowiec jest coraz bliżej powrotu do gry, ale na czwartkowy mecz Ligi Europy z Napoli nie zdąży - przypomina legia.net.

Opiekunowi stołecznej ekipy, Henningowi Bergowi zostało tylko dwóch defensywnych pomocników: Stojan Vranjes i 19-letni Rafał Makowski. Jednak wiele wskazuje na to, że obaj nie wybiegną w podstawowym składzie przeciwko włoskiej ekipie. Bardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest przesunięcie do środka pola Michała Pazdana, który zagrałby obok Bośniaka.

Zwolnione miejsce w środku obrony zająłby Igor Lewczuk, który grał tam w czasie, kiedy reprezentant Polski był kontuzjowany. Dla Jodłowca na powrót po urazie stawu skokowego jest za wcześnie.

Dodatkowo w niedzielnym meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza urazów doznali Aleksandar Prijović i Guilherme. Brazylijski pomocnik zszedł z boiska dziesięć minut przed końcem spotkania po wcześniejszym starciu z jednym z rywali, a Prijović z powodu braku dostępnych zmian zmuszony był dotrwać do końca spotkania. Badania lekarskie nie wykazały jednak niczego poważnego i wiele wskazuje na to, że obaj będą gotowi do gry na czwartkowy mecz Ligi Europy z Napoli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!