Osmanlispor wygrał, cały mecz Szukały

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Osmanlispor Ankara z Łukaszem Szukałą w podstawowym składzie pokonał na wyjeździe Eskisehirspor Kulubu 2:0 w piątkowym spotkaniu jedenastej kolejki tureckiej Super Lig.

Na Eskisehir Ataturk Stadi reprezentant Polski zaliczył w barwach stołecznego zespołu cały mecz i jeszcze w pierwszej połowie zobaczył żółtą kartkę.

Goście losy konfrontacji rozstrzygnęli praktycznie przed przed przerwą, kiedy to w niespełna kwadrans do siatki miejscowych trafiali celnie Portugalczyk Tiago Pinto i Serdar Deliktas.

Dzięki czwartej wygranej w sezonie Osmanlispor przerwał złą passę czterech kolejnych porażek i awansował na dziewiątą pozycję w tabeli. Eskisehirspor natomiast doznał już dziewiątej porażki w bieżących rozgrywkach i zamyka klasyfikację.