betclic

Ostatnia kolejka LE z darmowym zakładem 100zł

Ostatnia aktualizacja: 08/12/15 10:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

W ostatniej kolejce Ligi Europejskiej obie polskie drużyny mają jeszcze szansę na awans choć nie zależą już wyłącznie od siebie. Oba spotkania są jednak meczami z dodatkowym podtekstem.


Napoli - Legia

Coraz lepiej radzący sobie w lidze Legioniści zagrają na wyjeździe z jedną z najlepszych drużyn w tej edycji Ligi Europejskiej - Napoli. Wprawdzie podopieczni Mauricio Sarriego w niedzielę przegrywając z Bologną stracili prowadzenie w lidze, a w dodatku w europejskich pucharach - mając zapewniony awans - grają w rezerwowym składzie to jednak wygrywają kolejne mecze. Legioniści z pewnością powalczą z rywalem, z którym u siebie przegrali gładko 0:2, ale mają tym razem do czynienia z drużyną bardzo groźną w ataku i solidną w defensywie, nawet w rezerwowym zestawieniu. Legia jednak spróbuje ograniczyć poczynania zespołu, w którym od początku nie zagrają pewnie takie gwiazdy jak Insigne, Hamsik czy lider tabeli strzelców Serie A Gonzalo Higuain dlatego remis w pierwszej połowie po kursie 2.3 w Betclic wygląda całkiem nieźle. Drużyna Sarriego jak dotąd dość łatwo wygrywała kolejne spotkania i w drugiej połowie powinna być groźniejsza, w spotkaniu nie powinno jednak paść wiele bramek dlatego typ 'Napoli i poniżej 2.5 bramek' po kursie 4.25 wygląda najlepiej. Znów mając na uwadze Cashback do 100 PLN w Betlic pokusimy się o wytypowanie końcowego rezultatu: 2:0 dla Napoli po kursie 6.25.

Lech - Basel

Szanse na awans drużyny Jana Urbana do fazy pucharowej są podobnie małe jak w przypadku Legii: Lech musiałby wygrać z pewnym pierwszego miejsca FC Basel, a do tego Fiorentina musiałaby przegrać u siebie z Belenenses, tą samą drużyną z którą na wyjeździe wygrała 4:0. Piłkarze z Poznania będą mieli jednak dodatkową motywację: to ich czwarty mecz ze Szwajcarami w tym sezonie, poprzednie trzy przegrali. Drużyna gra coraz lepiej, a z kolei Basel zapewniło już sobie pierwsze miejsce w grupie dlatego w Poznaniu trener Urs Fischer powinien dać szanse rezerwowym. To zwiększa prawdopodobieństwo wygranej Lecha, a kurs 2.45 w Betlic zachęca do zagrania zwycięstwa gospodarzy. Lech Jana Urbana to drużyna solidna w defensywie o czym przekonała się sama Fiorentina, z drugiej strony Basel prawdopodobnie zagra w mocno zmienionym składzie, trudno więc oczekiwać od nich wielu płynnych akcji, wygląda więc na to, że w tym spotkaniu dobrą opcją jest typ "Lech Poznań i poniżej 2.5' po kursie 4.6 lub 'remis i poniżej 2.5' po kursie 3.75. Znowu mając na względzie Cashback do 100 PLN w Betlic praktycznie umożliwiający zagranie jednego zakładu za darmo warto spróbować typu na dokładny wynik: my stawiamy na minimalne zwycięstwo Lecha 1:0 po kursie 4.75.
Źródło: własne
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
bonzo
Zarejestrowany od: 1193 dni
Ilość komentarzy: 4739
Oceny: +1698
Kibicuje:
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
10.12.2015 / 17:45:46
Ostatnią kolejkę sponsoruje Sławomir P. ! :D