betclic

Ostrovia zrezygnowała z jazdy w PGE Ekstralidze

Ostatnia aktualizacja: 26/10/15 15:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

MDM Komputer ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski wydała na swojej stronie specjalne oświadczenie, w którym sternicy kluby wyjaśniają powody rezygnacji z ubiegania się o miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

Wcześniej z przyczyn regulaminowych podobną decyzję podjął Lokomotiv Daugavpils, który triumfował z rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej 2015.

"Szanowni Państwo, włodarze drużyny MDM Komputery ŻKS Ostrovia podjęli decyzję, że klub nie wystartuje w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2016. Powodem jest brak odpowiednich środków finansowych, które umożliwiłyby podjęcie równorzędnej walki w najlepszej lidze świata" - jasno przedstawili sytuację zarządzający Ostrovią.

"Tym samym biało-czerwoni w dalszym ciągu ścigać się będą na poziomie Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Dziękujemy za Państwa obecność na trybunach w zakończonym sezonie i zapraszamy na Stadion Miejski na przyszłoroczne rozgrywki, które już teraz zapowiadają się niezwykle interesująco" - podsumowano w oświadczeniu.

Po spadku MR GARDEN GKM Grudziądz najpoważniejszym kandydatem do uzupełnienia stawki ośmiu drużyn na najwyższym szczeblu jest teraz ŻKS ROW Rybnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!