Ostry faul na Lewandowskim, sędzia nie podyktował karnego [VIDEO]

Ivica Drusany/Shutterstock
Bayern Monachium tylko zremisował u siebie 2:2 z 1. FSV Mainz w trzydziestej kolejce Bundesligi. W końcowych minutach gospodarze powinni jednak najprawdopodobniej otrzymać rzut karny za faul na Robercie Lewandowskim.

Wyrównującego gola Bawarczycy strzelili w 73 minucie, jego autorem był Thiago Alcantara. Sto dwadzieścia sekund później podopieczni Carlo Ancelottiego mogli mieć szansę, by wyjść na prowadzenie. W polu karnym w bardzo ostry sposób przez obrońcę Mainz, Alexandra Hacka, został potraktowany Robert Lewandowski. Arbiter spotkania nie dopatrzył się jednak przewinienia na Polaku, nie podyktował rzutu karnego i puścił grę dalej.

Bayern Monachium nie zdołał zdobyć kolejnej bramki i tylko zremisował z 1. FSV Mainz 2:2. Nadal jednak pozostaje liderem Bundesligi, mając dziewięć punktów przewagi nad RB Lipsk, które jutro gra z Schalke 04 na wyjeździe.
Źródło: Twitter/własne