betclic

Oświadczenie Wisły w sprawie transferów

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 14:49, Komentarzy: 2

1
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Odpowiadając na liczne pytania Kibiców i Przedstawicieli Mediów dotyczące polityki transferowej Wisły Kraków, przedstawiamy aktualną sytuację w tym zakresie - czytamy na oficjalnej stronie Białej Gwiazdy.

Okno transferowe w Ekstraklasie zostało zamknięte, a do Wisły Kraków w ostatnim czasie nie dołączył żaden zawodnik. Spowodowane jest to faktem, iż w aktualnej sytuacji jakiekolwiek transfery do klubu uzależnione były od tego, czy uda się sfinalizować transakcję transferu gotówkowego z klubu - a zatem „sprzedać” któregoś z obecnych piłkarzy Białej Gwiazdy. Rozmowy dotyczące sprzedaży graczy były prowadzone. Zaledwie kilka dni działalności w nowej strukturze właścicielskiej i nowego Zarządu sprawiło, iż czas na sfinalizowanie tego typu negocjacji nie okazał się wystarczający.

Czy zatem o transferach do Wisły Kraków w najbliższych dniach, tygodniach należy bezwzględnie zapomnieć? Niekoniecznie. Okno transferowe nie jest bowiem zamknięte we wszystkich krajach, w tym krajach europejskich, co pozostawia furtkę do ewentualnego sfinalizowania sprzedaży zawodników z aktualnej kadry pierwszej drużyny. Otwierałoby to możliwości, aby pozyskać do klubu tak zwanych „wolnych” graczy, czyli tych pozostających bez ważnego kontraktu z innym klubem.
Źródło: wislakrakow.com
Dodaj komentarz
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 767 dni
Ilość komentarzy: 5914
Oceny: +30065
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
04.09.2016 / 00:38:30
przydalby sie tu hojny sponsor
Solidny ligowiec
błekitna liga
Zarejestrowany od: 1429 dni
Ilość komentarzy: 1101
Oceny: +7160
Kibicuje:
Bayern Monachium Borussia Dortmund ADO Den Haag Legia Warszawa Wisła Płock Polska Dolcan Ząbki Huragan Wołomin
02.09.2016 / 18:25:23
Wisła bedzie bić sie o utrzymanie...

Tabela