betclic

"Otrzymaliśmy od Polski surową lekcję, ale wciąż wierzymy w sukces"

Ostatnia aktualizacja: 19/06/16 07:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. jannoon028, shutterstock

Reprezentacja Irlandii Północnej we wtorek w meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Euro 2016 zmierzy się z Niemcami. Napastnik "Norn Iron", Josh Magennis powiedział, że nie obawia się swoich najbliższych rywali – poinformowało "FourFourTwo".

– Po frustrującym meczu z Polską, w którym mogliśmy spisać się lepiej, rozegraliśmy fantastyczne spotkanie z Ukrainą. Słowa uznania należą się trenerowi Michaelowi O'Neillowi i sztabowi szkoleniowemu
– powiedział Magennis.

– Teraz czeka nas mecz z Niemcami, którzy długo utrzymują się przy piłce. Mogą zaskoczyć bramkarza z każdej pozycji. Spodziewamy się trudnego starcia. Każda drużyna ma jednak swoje słabości. To piłkarze, którzy prezentują dużą jakość, ale nie obawiam się ich. Boję się tylko Boga. Przed turniejem zakładaliśmy, że jesteśmy w stanie awansować do 1/8 finału. Otrzymaliśmy od Polski surową lekcję, ale wciąż wierzymy w sukces – dodał 25-letni piłkarz.

Irlandia Północna ma na swoim koncie trzy punkty. O jeden więcej zgromadziły do tej pory reprezentacje Niemiec i Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!