PAOK zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów

Ostatnia aktualizacja: 31/05/16 21:58, Komentarzy: 1

0
1

PAOK Saloniki wywalczył we wtorek miejsce w eliminacjach przyszłej edycji Ligi Mistrzów.

Podopieczni Vladimira Ivica zremisowali przed własną publicznością z Panathinaikosem Ateny 1:1 i bez porażki w dorobku wygrali rywalizację w fazie play off greckiej Super League.

Na Toumba Stadium prowadzenie dla gospodarzy uzyskał po siedemnastu minutach gry Garry Rodrigues, reprezentujący egzotyczne Wyspy Zielonego Przylądka. Wyrównał dziewięć minut później Fin Robin Lod.

"Koniczynki" do sukcesu potrzebowały zwycięstwa, ale nie udało im się tego dokonać i wystąpią w eliminacjach Ligi Europy, podobnie jak AEK Ateny i Panionios Ateny.

Mistrzowski tytuł i grę w kwalifikacjach Ligi Mistrzów już wcześniej zapewnił sobie Olympiakos Pireus.