betclic

Pardew: Możemy na stałe zapisać się w historii

Ostatnia aktualizacja: 20/05/16 18:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Rockybiggs, wikipedia

W sobotę 21 maja Crystal Palace FC zmierzy się w finale Pucharu Anglii z Manchesterem United. Alan Pardew, menedżer "Orłów", wie, że jego podopieczni będą musieli na Wembley wykazać się większą wolą walki od rywali, jeśli chcą myśleć o triumfie. 

- Przeciwnicy bardzo dobrze utrzymują się przy piłce. Będziemy musieli być cierpliwi. Zamierzamy być drużyną, która będzie musiała mocniej walczyć, aby wygrać. Myślę, że nie ma co do tego żadnych wątpliwości - powiedział Pardew, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Uważam, że presja na rywalach jest cały czas, ponieważ to jest Manchester United. To klub ze słynnymi barwami i historią, mający wielkie postacie, jak George Best, Bobby Charlton, które są z nim związane. My nie mamy swoich Aleksów Fergusonów, więc kluby przystępują do finału mając za sobą odmienną historię - podkreślił menedżer drużyny z Selhurst Park. 

- Podchodzimy do tego spotkania z historią jednego finału, który przegraliśmy. Dla tej drużyny, dla tej grupy zawodników, jest to okazja, aby na stałe się w niej zapisać poprzez zdobycie pierwszego głównego trofeum dla Crystal Palace - zakończył Pardew.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!