betclic

Parlour: Arsenal potrzebuje wielkich wzmocnień

Ostatnia aktualizacja: 19/04/16 15:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kostas Koutsaftikis/Shutterstock

Były piłkarz Arsenalu, Ray Parlour, stwierdził, że Arsene Wenger podczas letniego okna transferowego musimy dokonać kilku znaczących transferów.

- Arsenal może być bardzo rozczarowany, ponieważ miał ogromną szansę na wygranie ligi. A znowu przegrał - stwierdził Anglik cytowany przez Sky Sports.

- Arsene Wenger musi dokonać wielkich wzmocnień, nie mam żadnych wątpliwości. Latem muszą być aktywni na runku transferowym i sprowadzić takich zawodników, którzy wprowadzą drużynę na kolejny poziom, jak to zrobili między innymi w Manchesterze City, ponieważ w przyszłym roku liga będzie jeszcze bardziej konkurencyjna - zaznaczył Ray Parlour. 

- Bardzo ważny będzie okres przygotowawczy, ponieważ zawsze potrzebujesz dobrego startu w Premier League w nowym sezonie. Wiele klubów musi dobrze zacząć. Liverpool dowodzony przez Jurgena Kloppa z nowymi graczami, Chelsea z nowym menedżerem, Pep Guardiola przybywający do Anglii - wiele zespołów będzie w takiej samej pozycji, ale z pewnością każdy z  nich potrzebuje dobrego startu - przyznał.

- Arsene Wenger będzie musiał rozejrzeć się po szatni i stwierdzić, czy ma wystarczający skład, by zdobyć mistrzostwo. Jeśli sprowadzi dwóch czy trzech piłkarzy, być może będzie miał szansę - ocenił były pomocnik "Kanonierów".
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz
Senior
Pixario
Zarejestrowany od: 448 dni
Ilość komentarzy: 531
Oceny: +1876
Kibicuje:
Brazylia Manchester United Francja Bayern Monachium Inter Mediolan Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
19.04.2016 / 20:35:55
Szczerze tu nie chodzi o skład tylko o trenera patrz Lisy, Tottenham, Atletico , Borussia. Chyba już czas na zmianę, ale znając życie francuz ma plecy w zarządzie i mistrzostwa się nie doczekamy niestety..