betclic

Parolo: To spotkanie jest dla nas dobrą lekcją

Ostatnia aktualizacja: 10/10/16 11:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Zawodnik piłkarskiej reprezentacji Italii, Marco Parolo przyznał po wygranym meczu z Macedonią (3:2) w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018, że w kolejnych spotkaniach cała drużyna przez pełne dziewięćdziesiąt minut musi grać na sto procent swoich możliwości.

Na listę strzelców po stronie Azzurrich wpisywali się odpowiednio Andrea Belotti i Ciro Immobile, który dwa razy wpakował futbolówkę do siatki rywala. Natomiast trafienia dla Macedończyków zaliczyli Ilija Nestorovski oraz Ferhan Hasani.

– Rywal strzelił dwie bramki w krótkim czasie. Nie da się ukryć, że skomplikowało nam to całą sytuację. Pokazaliśmy jednak wielką wolę walki i wróciliśmy do gry. Wracamy do domu z kompletem punktów i to się liczy – powiedział Marco Parolo w wywiadzie dla "Rai Sport".

– To spotkanie jest dla nas dobrą lekcją. Musimy być czujni przez dziewięćdziesiąt minut, grać na sto procent naszych możliwości. Nasz przestój w grze, który trwał 10-15 minut, kosztował nas wiele nerwów – kontynuował.

– Co trener Giampiero Ventura powiedział po końcowym gwizdku? Przyznał, że jest zadowolony z ostatecznego wyniku. Na pewno będziemy jeszcze analizować to starcie i wyciągniemy z niego więcej pożytecznych wniosków – dodał doświadczony gracz, grający na co dzień w rzymskim Lazio.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6417
Oceny: +18477
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2016 / 13:36:02
No dobra lekcja tak na przyszłość. ;)

Tabela