betclic

Pato chce wrócić do Europy

Ostatnia aktualizacja: 27/07/15 08:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. JanS0L0, wikipedia

25-letni brazylijski napastnik, Alexandre Pato, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż na chwilę obecną jest w pełni przygotowany na ponowną grę w Europie. 

Ostatnio wychowanek rodzimego Internacionalu łączony był z przenosinami na Wyspy Brytyjskie. Według najnowszych informacji chęć zakontraktowania Brazylijczyka wyrażają menadżerowie dwóch londyńskich drużyn. Spekuluje się, iż chodzi o West Ham United oraz Crystal Palace. 

Jak przyznaje sam zainteresowany jego nadrzędnym celem na chwilę obecną jest powrót na Stary Kontynent i gra w Lidze Mistrzów – W Sao Paulo czuję się bardzo dobrze, ale moim wielkim marzeniem jest powrót do Europy i gra w Champions League – stwierdził.

- Mam takie wewnętrzne uczucie, że w europejskim futbolu mam jeszcze coś do zrobienia. Do końca roku będę na wypożyczeniu w Sao Paulo, później zobaczymy co się wydarzy – dodał. 

Jak do tej pory Alexandre Pato reprezentował barwy tylko jednego europejskiego klubu. W latach 2007–2013 występował we włoskim AC Milan, dla którego rozegrał 150 meczów. Strzelił w nich 63 bramki oraz zanotował 18 asyst.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
bajtek2205
Zarejestrowany od: 787 dni
Ilość komentarzy: 252
Oceny: +2627
Kibicuje:
AC Milan
27.07.2015 / 11:21:58
Gdy był w formie w Milanie to nie dało się go zatrzymać. Szkoda, że trafił na Allegriego i Milan-Lab, aczkolwiek sam też trochę zawinił, niepotrzebne imprezy, kochanki itd, ech, gdziekolwiek trafi do Europy, mam nadzieję że się odbuduję.

Tabela