betclic

Patryk Dudek szykuje się do nowego sezonu

Ostatnia aktualizacja: 11/01/16 12:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stiopa, wikicommons

Patryk Dudek pracuje na obozie w Tatrach nad kondycją fizyczną niezbędną, aby sprostać wymaganiom kolejnego pełnego sezonu zmagań w PGE Ekstralidze.

Po karencji za stosowanie niedozwolonych środków wspomagających w ubiegłym sezonie wychowanek zielonogórskiego klubu zaliczył tylko kilka tygodni jazdy na polskich torach. Teraz musi odbudować, to co stracił na przymusowym rozbracie ze sportem.

- Pierwsze co nas zaskoczyło w Białce Tatrzańskiej to warunki. Rok temu śniegu było około pół metra. Tym razem sięga on ledwo do kostek - wyznał Dudek dla oficjalnej strony Falubazu.

- Wbieganie pod górki tym samym jest o wiele lżejsze. Nie ma jednak lekko, bo każdy trening jest bardzo intensywny. Spędzimy w górach 10 dni i liczę na to, że przyniesie to podobne efekty jak rok temu - podkreślił były indywidualny mistrz świata juniorów.

- Mamy więc wiele elementów akrobatyki, ale nie brakuje także zajęć przydatnych w żużlu. Robimy to co w tamtym roku. To się sprawdziło i wierzę, że podobnie będzie i tym razem - podsumował Patryk Dudek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!