betclic

Patryk Lipski: Czas odwrócić złą kartę

Ostatnia aktualizacja: 19/08/16 14:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Czas odwrócić tę złą kartę. Jedziemy do Krakowa po zwycięstwo, bo remisy nam nic nie dają. Na pewno będziemy mieli swoje szanse – przyznał tuż przed sobotnim meczem z Cracovią zawodnik Ruchu Chorzów, Patryk Lipski.

Ekipa prowadzona przez Waldemara Fornalika po 5. kolejkach Ekstraklasy zajmuje ósme miejsce w lidze. W tym momencie na ona na swoim koncie siedem punktów. Do liderującego Zagłębia Lubin traci cztery "oczka".

– Porażka z Wisłą ustawiłaby nas na ostatnim miejscu, a zwycięstwo bardzo nas podbudowało. Co prawda tabela na razie nie jest ważna, ale jednak lepiej zobaczyć swój zespół w jej górnej połowie niż w strefie spadkowej. To może nam tylko dodać pewności. Dlatego z optymizmem czekamy na mecz z Cracovią – stwierdził Patryk Lipski, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Czas odwrócić tę złą kartę. W dobrych humorach przystąpimy do tego meczu. Wierzymy, że podobne będziemy mieli także po końcowym gwizdku. Jedziemy do Krakowa po zwycięstwo, bo remisy nam nic nie dają. Na pewno będziemy mieli swoje szanse – zaznaczył młody gracz.

– Odkąd gram w Ekstraklasie jeszcze nie zdarzyło mi się grać przy pustych trybunach. Widziałem tylko kilka takich spotkań w telewizji. Na pewno nie powinien tak wyglądać mecz Ekstraklasy. Oby ta atmosfera nie przełożyła się na boisko. Trzeba będzie zrobić wszystko by dodatkowo się zmobilizować, żeby ta gra nie wyglądała jak sparing – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!