betclic

Patryk Lipski: Pokazałem swoje umiejętności

Ostatnia aktualizacja: 08/03/16 11:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ruch Chorzów wygrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 3:2 w ramach 26. kolejki Ekstraklasy. Po zakończeniu rywalizacji pomocnik "Niebieskich", Patryk Lipski nie krył zadowolenia z korzystnego rezultatu.

- Dzisiaj mieliśmy szczęśliwe zakończenie i udało nam się przerwać złą serię bez zwycięstwa w Szczecinie. Wywozimy cenne trzy punkty. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo ta wygrana ustawi nas wyżej w tabeli. Musimy to kontynuować w meczu z Lechem na Cichej - powiedział 21-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Przed meczem nie chciałem myśleć o tej całej otoczce związanej ze mną i z Pogonią, ale na początku byłem trochę spięty. Myślę, że to było widać szczególnie w pierwszej połowie. Po przerwie wszystko puściło i mogłem pokazać swoje umiejętności - dodał urodzony w Szczecinie piłkarz.

- W ostatnim czasie gramy co trzy lub co pięć dni. Zawsze lepiej w tygodniu pracuje się po zwycięstwie. Cieszymy się, że wygraliśmy i do kolejnego spotkania będziemy przygotowywać się w dobrych humorach - zakończył Lipski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela