betclic

Paulo Sousa: Popełniliśmy kilka indywidualnych błędów

Ostatnia aktualizacja: 16/12/16 15:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ververidis Vassilis/Shutterstock

Szkoleniowiec Fiorentiny Paulo Sousa broni swojej taktyki w dogrywanym w czwartek zaległym spotkaniu wyjazdowym z Genoa CFC. 

"Viola" po trafieniu Serba Darko Lazovica uległa w stolicy Ligurii 0:1, a zawody z ławki rezerwowych rozpoczęli chorwacki napastnik Nikola Kalinic i ofensywny pomocnik reprezentacji Słowenii Josip Ilicic. 

- To był taktyczny wybór i miał związek z rotacjami w drużynie oraz absencją Khoumy Babacara. Chciałem mieć wyważony zespół - wyznał Sousa w rozmowie ze stacją "Mediaset Premium".

- Na początku staraliśmy się grać bardziej skrzydłami, gdzie rywale są najgroźniejsi. Niestety popełniliśmy kilka indywidualnych błędów i to nie pozwoliło nam osiągnąć wyznaczonego celu - wyjaśniał Portugalczyk. 

- Po stracie gola musieliśmy zaryzykować, ale tak, czy inaczej nie wystawiłbym Kalinica na cały mecz. Nie mieliśmy dobrego dnia, ale dalej poprawiamy naszą grę, co pokazała już druga połowa - podsumował Paulo Sousa. 

Drużyna z Toskanii doznała w ten sposób czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na siódmej pozycji w tabeli Serie A. "Viola" w niedzielę zagra na wyjeździe z Lazio Rzym.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela