betclic

Paweł Brożek: Cracovia ma bardzo dobrych piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 10/12/16 14:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Szanse oceniam 50 na 50, bo jednak to są derby - wyznał Paweł Brożek w rozmowie z oficjalną stroną Wisły Kraków przed sobotnią derbową konfrontacją z Cracovią.

Trzynastokrotni mistrzowie Polski przed "świętą wojną" mają nad "Pasami" pięć punktów przewagi w tabeli LOTTO Ekstraklasy.

- Każdy mecz z Cracovią jest meczem o zwycięstwo i tak do tego będziemy podchodzili, natomiast podchodzimy też z szacunkiem do przeciwnika, bo mają bardzo dobrych piłkarzy. Wiemy i zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas bardzo trudne zadanie - przyznał dyplomatycznie napastnik "Białej Gwiazdy".

- Nie ma co ukrywać, że kibice będą przy tej okazji naszym bardzo dużym atutem. Tak samo działa to u rywali na stadionie Cracovii. A zatem wydaje mi się, że będziemy mieć dzięki temu elementowi minimalną przewagę - przyznał były reprezentant Polski, który w historii derbów Krakowa zdobył w sumie pięć bramek.

- Tylko w ostatnim meczu na Reymonta tak się nieszczęśliwie złożyło, że przegraliśmy, ale to też moja wina, bo miałem dwie dogodne sytuacje, żeby zmienić wynik tego spotkania
- dodał Paweł Brożek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela