betclic

Paweł Jaroszyński: Musimy być skupieni przez 90 minut

Ostatnia aktualizacja: 15/04/16 08:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W 31. kolejce Ekstraklasy Cracovia zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice. Obrońca "Pasów", Paweł Jaroszyński przyznał w ostatnim wywiadzie, że jego zespół będzie miał trudne zadanie.

- W tym tygodniu wszystkie treningi są dostosowane typowo pod najbliższy mecz z Piastem i mam nadzieję, że po jutrzejszym treningu będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy już w stu procentach przygotowani na sobotę. Dodatkowo przed nami jeszcze krótka analiza ostatniego meczu ze Śląskiem Wrocław
- powiedział 21-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Musimy przede wszystkim poprawić naszą grę w defensywie, patrząc się na to, jak straciliśmy bramki. Druga połowa w meczu ze Śląskiem zdecydowanie nie była taka, jak byśmy sobie życzyli. Teraz trzeba trochę wszystko podreperować i mam nadzieję, że dzięki temu wejdziemy na optymalne tryby i wygramy w sobotę - dodał.

- Jeżeli popatrzy się na nasz ostatni mecz z Piastem, można powiedzieć, że Gliwice nam służą. Na pewno czeka nas ciężkie starcie, ponieważ nasz rywal bardzo dobrze gra w piłkę. Jest wyżej od nas w ligowej tabeli i ma świetny zespół. My jednak jedziemy do Gliwic po zwycięstwo, remis nas nie zadowala. Zrobimy wszystko, by przywieźć do Krakowa trzy punkty - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!