betclic

Paweł Oleksy: Chcemy wrócić na zwycięskie tory

Ostatnia aktualizacja: 13/04/16 12:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Chcemy wrócić na zwycięskie tory! Ostatnio mieliśmy gorszy okres, ale już raz w Szczecinie wygraliśmy i teraz będziemy chcieli to powtórzyć – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Ruchu Chorzów, Paweł Oleksy.

Niebiescy po 30. seriach gier plasują się w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy na ósmym miejscu. 14-krotny mistrz Polski zmagania w decydującej fazie rozgrywek rozpocznie z dziewiętnastoma punktami na swoim koncie. Do trzeciej Pogoni Szczecin chorzowska ekipa traci cztery "oczka".

– Przed sezonem naszym głównym celem była górna ósemka, więc jak się dowiedzieliśmy, że po tym całym zamieszaniu jednak gramy w grupie mistrzowskiej, bardzo się ucieszyliśmy. To było dla nas najważniejsze – powiedział 25-letni gracz, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Dobrze, że ta decyzja pojawiła się w poniedziałek, bo nasz mikrocykl nie został mocno zachwiany. Przygotowywaliśmy się dwutorowo, bo nie wiedzieliśmy kiedy będziemy grać. Ostatecznie wszystko się dobrze ułożyło i wszystkim wróciły humory
– kontynuował.

– Chcemy wrócić na zwycięskie tory! Ostatnio mieliśmy gorszy okres, ale już raz w Szczecinie wygraliśmy i teraz będziemy chcieli to powtórzyć. Pogoń na własnym terenie gra bardzo dobrze. W ostatnim czasie rzadko mecze przegrywa
– podsumował lewy obrońca chorzowian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela