betclic

Pawełek: Na krytykę odpowiadam na boisku

Ostatnia aktualizacja: 28/02/16 13:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Bramkarz WKS-u, Mariusz Pawełek, podsumował spotkanie z Górnikiem Zabrze, a także odniósł się do ostatnich krytycznych uwag na temat swojej gry. Wywiad cytuje oficjalna strona Śląska Wrocław.

- Mieliśmy dobre okazje do zdobycia bramki. W pierwszej połowie Andras Gosztonyi trafił w słupek, Ryota również był bliski zmiany rezultatu. Taka jest piłka. Nasza gra ogólnie była zbyt nerwowa. Z przebiegu meczu uważam jednak remis za wynik sprawiedliwy. Choć nasze sytuacje na pewno były klarowniejsze - powiedział.
 
- Widać, że staramy się kreować grę, ale musimy dłużej utrzymywać się przy piłce na połowie rywali. A przede wszystkim wykorzystywać te szanse, które stworzyliśmy. Wygrywa ten, kto strzela. Nie mieliśmy ich wiele, ale brakowało nam pazerności na gole. Każdy z nas musi uświadomić sobie, jak duże ma umiejętności. Przed polem karnym może częściej należy szukać gry 1 na 1, próbować, jak to się mówi, „skręcić” przeciwnika. Trzeba położyć większy nacisk na sposób atakowania i myślę, że będzie dobrze - dodał.
 
- Przez ten tydzień cały czas robiłem swoje na treningach i walczyłem o miejsce w składzie. Nie zajmowałem się czytaniem prasy. W Białymstoku popełniłem dwa błędy, które kosztowały nas stratę punktów. Zdaję sobie z tego sprawę. Mieliśmy jednak wiele meczów, w których pomagałem chłopakom. Teraz ja otrzymałem od nich wsparcie. Na krytykę tak naprawdę odpowiedzieć mogę tylko na boisku, poprzez dobrą grę w kolejnym meczu. Cieszę się, że zachowałem czyste konto – zakończył bramkarz Śląska.

Źródło: http://slaskwroclaw.pl/
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1366 dni
Ilość komentarzy: 8141
Oceny: -8807
28.02.2016 / 15:14:30
Szczyt szczescia Pawelka : zachowac czyste konto.

Tabela