betclic

Pawlicki i Vaculik w Stali Gorzów

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 20:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm/Shutterstock

Przemysław Pawlicki i Martin Vaculik w przyszłym roku będą bronić barwy Stali Gorzów - poinformowali dziewięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Dla starszego z braci będzie to drugi z rzędu sezon spędzony w Grodzie nad Wartą. Słowak natomiast przeniósł się do północnej części Ziemi Lubuskiej po roku spędzonym w Get Well Toruń. 

- Bardzo się cieszę z możliwości reprezentowania i współpracy z tak wspaniałym klubem. Mam nadzieję, że będę mocnym punktem drużyny i zrobię wszystko, żeby tak było - zapewnia kibiców były indywidualny mistrz Europy i uczestnik cyklu Grand Prix. 

- Stal to klub w pełni profesjonalny, który zawsze chce osiągać jak najlepsze wyniki. Takie podejście mnie interesuje i łączy mnie z tym klubem, bo w tym, co robię zawsze chcę się rozwijać i być najlepszym, jak tylko mogę - dodał Vaculik. 

Wcześniej kontrakty z aktualnymi mistrzami Polski przedłużyli również Krzysztof Kasprzak, Bartosz Zmarzlik oraz Duńczyk Niels Kristian Iversen. Zawodnikiem oczekującym będzie Szwed Tomas Hjelm Jonasson. 

(za stalgorzow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!