betclic

Pawlicki: Im wyżej postawiona jest poprzeczka, tym lepiej

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 16:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. shelly-jo, wikicommons

Przemysław Pawlicki w miniony piątek podpisał kontrakt ze Stalą Gorzów i nie ukrywa, że był to dla niego oczywisty wybór po rozstaniu z Unią Leszno.

Starszy brat Piotra, uczestnika cyklu Grand Prix, uzupełnił tym samym kadrę ekipy z północy Ziemi Lubuskiej, w której znajdują się również Duńczycy Niels Kristian Iversen i Michael Jepsen Jensen, Słoweniec Matej Zagar, Krzysztof Kasprzak oraz juniorzy Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer.

- Od kiedy trafiłem tutaj po raz pierwszy w 2010 roku, zawsze później w zimowym okienku transferowym były zapytania o moją osobę. Cieszę się bardzo, że postawiono tutaj akurat na mnie - przyznał Przemysław Pawlicki w rozmowie z serwisem StalTV.

- Władze klubu dużo ode mnie oczekują, a ja w takich sytuacjach dobrze się czuję. Dla mnie im wyżej postawiona jest poprzeczka, tym lepiej. To jest również dodatkowa mobilizacja, żeby lepiej przygotować się do sezonu i nie zawieść - podkreślił wychowanek wielkopolskich "Byków".

- Żadnych twardych rozmów nie było. Umówiliśmy się na kawę i zakończyło to się w niespełna pół godziny. Dogadaliśmy się bardzo szybko i nie było żadnych problemów. Drużyna jest młoda i pełna wigoru, każdy z nas będzie starał się jak najlepiej i wierzę, że będziemy mocni - ujawnił Przemysław Pawlicki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!