betclic

Pawlicki: Kiedyś pozwalałem sobie na więcej

Ostatnia aktualizacja: 25/02/16 07:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Przygotowania idą pełną parą, nie ma praktycznie dnia, abym nie myślał o Grand Prix i nie spotykał się z kimś lub nie robił czegoś, co ma mi pomóc w osiągnięciu dobrego wyniku - wyznał Piotr Pawlicki dla oficjalnej strony LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Wychowanek Fogo Unii Leszno będzie w tym sezonie jednym z czterech polskich żużlowców, ścigających się jako stali uczestnicy cyklu o indywidualne mistrzostwo świata. Były czempion globu w kategorii juniorów przykłada szczególną uwagę do odpowiedniej diety.

- Współpracuję z firmą, która dostarcza mi jedzenie. To taki mój partner dietetyczny, u którego na każdy dzień mam zamówioną dietę 1800 kalorii - zdradził zawodnik "Byków".

- Czy są wyjątki? Czasami zdarza mi się zjeść coś innego, ale to naprawdę rzadko i w małych ilościach. Kiedyś pozwalałem sobie na więcej, czasami był to nawet jakiś fast food, ale wiadomo, że byłem młodszy - ujawnił młodszy z braci Pawlickich.

- W tym roku będę jeździł w innym klubie niż mój brat, ale w rodzinie nic się nie zmienia. Tata uczył mnie i brata, abyśmy zawsze dobrze śmigali na dziurach, bo wówczas żaden tor nas nie zaskoczy. Wiadomo, że tory w cyklu Grand Prix bywają trudne - dodał Piotr Pawlicki.

(za sgpnarodowy.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!