betclic

Pawlicki: Mam problem ze startami. Muszę to poprawić

Ostatnia aktualizacja: 13/04/16 14:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. shelly-jo, wikicommons

Przemysław Pawlicki przed piątkowym meczem Stali Gorzów z MRGARDEN GKM Grudziądz skupia się głównie nad poprawą swoich startów spod taśmy.

- Nie jestem zadowolony w stu procentach z mojego występu w Lesznie. Ten wynik do końca nie odzwierciedlał tych punktów, które starałem się wywalczyć. Miałem problem głównie ze startem, ogólnie z resztą wszystko grało - przyznał Przemysław Pawlicki w rozmowie prezentowanej przez oficjalną stronę Stali Gorzów.

- Będziemy pracować nad tym, żeby te starty poprawić, bo na dystansie motocykle rozpędzają się, wiec do tego nie mam żadnych zarzutów. Muszę się więc głównie się nad tym, aby wygrywać starty - kontynuował starszy brat Piotra Pawlickiego.

- Geometria toru w Gorzowie dobrze jest mi znana. Zawsze jeździło mi się tutaj dobrze. Skupiam się jednak nad tym, aby dopracować motocykle lepiej na start i na pewno to jest taki priorytet. Każdy z nas uczy się cały czas, więc na pewno im więcej będę jeździć na gorzowskim owalu, tym bardziej będzie on mi znany - dodał Przemysław Pawlicki.

Transmisja meczu Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz w najbliższy piątek od godz. 19.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!