betclic

Pawłowski: Celem Wisły są europejskie puchary

Ostatnia aktualizacja: 08/01/16 20:34, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo

22 grudnia 2015 roku stanowisko pierwszego trenera Wisły objął Tadeusz Pawłowski. Nowy trener Białej Gwiazdy wyraził ogromną wdzięczność za zaufanie, którym obdarzyły go władze krakowskiego klubu.

Dla nowego szkoleniowca Wisły Kraków praca w tak zasłużonym klubem jest zaszczytem i wyzwaniem.
- Bardzo mi miło, i jestem ogromnie wzruszony, że mam zaszczyt prowadzić tak renomowany klub, myślę, że najbardziej rozpoznawalny spośród polskich marek w Europie. Chciałbym moją pracą potwierdzić swoją klasę trenerską i sprawić, że dzięki wynikom Wisła znajdzie się w miejscu, gdzie powinna być zawsze, czyli w górnej części tabeli - mówił Pawłowski cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

Na pytanie, co przekonało trenera Pawłowskiego do objęcia posady szkoleniowca Białej Gwiazdy, odpowiedział: - Myślę, że Wisła w tej chwili, mimo miejsca, które zajmuje, jest klubem i zespołem mającym duży potencjał. Nie chciałbym wymieniać ani wyróżniać nikogo, ale są to zawodnicy grający aktualnie w reprezentacjach Polski i innych krajów. Jeżeli zespół będzie dobrze przygotowany nie będziemy mieli problemów z kontuzjami, a do tego bardzo fajnie się wzmacniamy, to będzie dobrze. Myślę, że każdy trener byłby dumny, że może prowadzić Wisłę Kraków. Tutaj nie było wahania, tylko walka o to, aby być trenerem – kontynuował.

Trener Pawłowski oznajmił, że ma wpływ na transfery Białej Gwiazdy. - Każda decyzja była konsultowana ze mną, ocenialiśmy i mieliśmy pod lupą trochę więcej tych zawodników - zaznaczył były szkoleniowiec Śląska Wrocław.

Co trener Pawłowski chciałby jeszcze w tym sezonie osiągnąć z Wisłą Kraków? - Moim celem jest ósemka, a skoro tam będziemy, to później europejskie puchary. Musimy być gotowi na pierwszy mecz. Nie może być żadnego „kichnięcia”, musimy odpalić od razu i wygrać we Wrocławiu, a nie w 4. kolejce – zdeklarował nowy opiekun Białej Gwiazdy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1393 dni
Ilość komentarzy: 8265
Oceny: -8458
09.01.2016 / 03:10:35
Nie wiedzialem ze Tadzik taki swir.
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 538 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4043
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
08.01.2016 / 20:58:30
Dobrze byłoby gdyby Wisła grała w europejskich pucharach.