betclic

Pawłowski: Cieszę się, że wróciłem do gry

Ostatnia aktualizacja: 17/04/16 09:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Lekarze mówią, że już jestem gotowy do gry - śmieje się Szymon Pawłowski. Skrzydłowy Kolejorza w piątkowym spotkaniu z Legią zagrał pierwszy raz od czasu złamania kości jarzmowej i oczodołu.

Piłkarz pojawił się na boisku w 72. minucie spotkania. Kilka dni wcześniej rozpoczął treningi z drużyną na pełnych obciążeniach. - Nawet już oberwał w to samo miejsce i wszystko było w porządku - mówił jeszcze przed meczem szkoleniowiec Lecha, który zabrał zawodnika do stolicy i dał mu szansę gry przez kilkanaście minut.

- Cieszę się, że mogłem choć chwilę zagrać. Siedem tygodni nie było mnie na boisku. Myślę, że każdy mecz doda mi więcej pewności siebie. Czuję się nieźle. Udało się wrócić szybciej, niż przewidywały pierwsze prognozy. Teraz najważniejsze będzie złapanie pewności siebie. Każdy pojedynek zbliża do tego, aby ją złapać, grać agresywniej i w kontakcie z przeciwnikiem - wyznał 29-letni piłkarz w rozmowie z oficjalną witryną Kolejorza.

W piątek jednak nie miał on wielu powodów do zadowolenia, bo jego drużyna przegrała z Legią i nie zmniejszyła dystansu do czołowych zespołów ligi. - Myślę, że to był dobry mecz dla kibiców. Cały czas coś się działo, a sytuacje na zdobycie bramki miały oba zespoły. Przyjechaliśmy po trzy punkty, ale nie udało się ich zdobyć - zaznacza pomocnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 733 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +569
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
17.04.2016 / 12:07:24
Brawo "Szymek" byle do przodu.

Tabela