betclic

Pawłowski: Karnych nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 23/07/15 15:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Będziemy dążyć do strzelenia bramki. Każda gra kombinacyjna, strzały z dystansu i dobre dośrodkowania mogą nam przynieść awans, a ten będzie spełnieniem marzeń - mówił Tadeusz Pawłowski na oficjalnej konferencji prasowej.

Trener Śląska pozytywnie ocenił przygotowania do starcia ze szwedzkim zespołem - Po dobrym i spokojnym locie, obiedzie i odpoczynku w hotelu, za pół godziny będziemy mieli trening. Wszystko układa się według planu. Wszystkich zawodników mamy zdrowych i wystąpimy w najsilniejszym składzie. 

Pawłowski ma nadzieję, że jego podopieczni zagrają w dalszej rundzie, ale nie chciał jednocześnie ocenić szans na awans - Oczekuję dobrego meczu. Zmierzą się dwie drużyny na dobrym poziomie, więc na pewno zobaczymy ciekawe widowisko. Nie chcę oceniać szans. Chcę po prostu zagrać dobry mecz, pokazać ofensywny futbol i dobrze zaprezentować nasz kraj. Chciałbym również, żebyśmy po tym spotkaniu przeszli do następnej rundy.

Nie chciał również oceniać obecnej sytuacji IFK i jej problemów - Po dobrym i spokojnym locie, obiedzie i odpoczynku w hotelu, za pół godziny będziemy mieli trening. Wszystko układa się według planu. Wszystkich zawodników mamy zdrowych i wystąpimy w najsilniejszym składzie. Oczekuję dobrego meczu. Zmierzą się dwie drużyny na dobrym poziomie, więc na pewno zobaczymy ciekawe widowisko. Nie chcę oceniać szans. Chcę po prostu zagrać dobry mecz, pokazać ofensywny futbol i dobrze zaprezentować nasz kraj. Chciałbym również, żebyśmy po tym spotkaniu przeszli do następnej rundy.

Trener Śląska ma już plan na Szwedów - Musimy zagrać piłką. Nie przewiduję, żebyśmy stanęli na naszej połowie i mieli się bronić. Musimy sami coś zrobić. Recepta jest prosta: grać w piłkę, grać ofensywnie. Będziemy dążyć do strzelenia bramki. Każda gra kombinacyjna, strzały z dystansu i dobre dośrodkowania mogą nam przynieść awans, a ten będzie spełnieniem marzeń.

Rzutów karnych w spotkaniu nie przewiduje - Moim zdaniem bramki padną i nie będzie karnych.

Spotkanie Śląska z IFK Göteborg dzisiaj o 19.
Źródło: Śląsk Wrocław
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!