betclic

Pawłowski: Lech trochę stracił na początku sezonu

Ostatnia aktualizacja: 05/12/15 13:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Przed piłkarzami Lecha bardzo ważne spotkanie. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce, która na własnym stadionie wygrała tylko jedno spotkanie.

- Nie zastanawiałem się nad tym, jak oni radzą sobie u siebie. My mamy na to spotkanie swój plan, jedziemy zdobyć trzy punkty. Po czterech wygranych w lidze apetyty są coraz większe, ale pamiętajmy o tym, że trochę punktów straciliśmy na początku sezonu i musimy teraz gonić. Dlatego do Kielc jedziemy zdobyć komplet punktów -
podkreśla skrzydłowy Lecha Szymon Pawłowski w rozmowie z oficjalną witryną klubową.

Lech w Kielcach nie wygrał swoich dwóch ostatnich meczów. W październiku 2014 roku jedynie zremisował 2:2, choć prowadził na kilka minut przed końcem spotkania, a w grudniu 2013 roku przegrał 0:1. Wtedy podobnie jak kilka miesięcy później bramkę stracił w ostatnich minutach meczu. - Jesteśmy bardzo blisko ósemki, złapaliśmy już z nią kontakt i musimy tak dalej trzymać. Szkoda byłoby teraz przegrać - przyznaje bramkarz Jasmin Burić.

Bośniak spodziewa się w sobotę trudnego spotkania. - Wiemy jak oni grają, twardo i ciężko. Czeka nas mecz pełen walki, ale mam nadzieję, że go wygramy. Teraz nie ma naprawdę znaczenie kto ile meczów wygrał czy przegrał. Korona będzie chciała się przełamać, a my musimy zrobić wszystko, żeby to się jej nie udało - mówi 28-letni golkiper Kolejorza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 204
Oceny: +573
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
05.12.2015 / 18:03:12
No i wreszcie Lech wygrał w Kielcach.

Tabela