betclic

Pawłowski: Naszym celem jest przywiezienie pucharu

Ostatnia aktualizacja: 30/04/16 18:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Nie jedziemy do Warszawy rozegrać mecz. Naszym celem jest przywiezienie pucharu do Poznania - zapewnia Szymon Pawłowski przed finałem Pucharu Polski.

Lech Poznań w poniedziałek w finale zmierzy się z Legią w Warszawie. Zawodnik Lecha wraca pamięcią do poprzedniego finału, gdzie lechici przegrali z legionistami. -  To był dla wielu z nas pierwszy mecz na Stadionie Narodowym. Teraz wiemy już czegoś się spodziewać. Nasz stadion też nie jest mały, bo potrafi przyjść na niego 40 tysięcy kibiców, ale Narodowy to coś wyjątkowego. Na pewno kibice stworzą świetną atmosferę. Mam nadzieję, że będzie tak równie dobrze jak rok temu. Z jedną różnicą. Tym razem to my wygramy - zapowiedział cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Musimy się skoncentrować na tym meczu, zapomnieć o lidze i wcześniejszych meczach z Legią. Najważniejsze jest to, żebyśmy dali z siebie wszystko. W tym meczu nie będzie oszczędzania - podkreślił Szymon Pawłowski.

- To jedno spotkanie, które zadecyduje o tym kto dopisze do swoich sukcesów wygraną w Pucharze Polski - dodał.

- W finale zagrają dwa godni siebie rywale. Nie wygraliśmy w tym roku z Legią, ale to nie ma znaczenia. Stać nas na to, żeby ich pokonać, co już kilka raz pokazaliśmy. Wiemy, że potrafimy zagrać dobre spotkanie. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy gotowi do gry. Dla nas to ostatnia szansa na to, żeby zdobyć w tym sezonie trofeum. Zdajemy sobie doskonale z tego sprawę i chcemy zrealizować ten cel - stwierdził zawodnik Lecha.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!