betclic

Pawłowski: Naszym zadaniem jest przełamanie kryzysu

Ostatnia aktualizacja: 06/05/16 20:56, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Można powiedzieć, że znaleźliśmy się w kryzysie. Każdy jednak się kończy, tak samo jak kończy się niekorzystna passa. Naszym zadaniem jest teraz jej przełamanie. Wolę grać brzydko i wygrywać – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lecha Poznań, Szymon Pawłowski. 

Kolejorz na tym etapie rywalizacji plasuje się z dorobkiem dwudziestu czterech punktów na swoim koncie na odległym siódmym miejscu w grupie mistrzowskiej. Do trzeciej na chwilę obecną Cracovii podopieczni Jana Urbana tracą sześć "oczek".

Znów brakuje nam szczęścia pod bramką rywala. Wcześniej trafiłem w poprzeczkę, ostatnio w słupek. Nie mogę się przełamać i trafić. Brakuje kilku centymetrów, żeby się to udało. Ważne jest to, że w ogóle stwarzamy sobie okazje. Trzeba je jednak wykorzystywać – powiedział 29-latek, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Można powiedzieć, że znaleźliśmy się w kryzysie. Każdy jednak się kończy, tak samo jak kończy się niekorzystna passa. Naszym zadaniem jest teraz jej przełamanie. Wolę grać brzydko i wygrywać, niż grać ładnie, ale nic z tego nie mieć – kontynuował doświadczony gracz mistrzów Polski. 

Kamil Jóźwiak to bardzo dobry piłkarz, który może wiele osiągnąć. Jest z nami od początku roku i przyszły sezon będzie dla niego sprawdzianem. Ma jednak bardzo duże umiejętności – dodał były reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela