betclic

Pawłowski: Start sezonu w naszym wykonaniu jest kiepski

Ostatnia aktualizacja: 05/08/16 14:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Wszyscy wiemy, że nie jesteśmy słabszymi piłkarzami od naszych rywali. Mamy mocną drużynę, którą stać na zdobycie mistrzostwa – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Lecha Poznań, Szymon Pawłowski.

Podopieczni Jana Urbana po 3. kolejkach plasują się w ligowej tabeli na ostatnim miejscu. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie jeden punkt. W następnej serii gier Kolejorz zmierzy się z Koroną Kielce.

– Start sezonu w naszym wykonaniu jest kiepski. Nie można też powiedzieć, że atmosfera w szatni jest super. Nie możemy jednak zwiesić głów i się załamać. Cały czas musimy robić swoje na treningach i w lidze – powiedział doświadczony pomocnik, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Wszyscy wiemy, że nie jesteśmy słabszymi piłkarzami od naszych rywali. Mamy mocną drużynę, którą stać na zdobycie mistrzostwa. Mamy w zespole piłkarzy, którzy gwarantują jakość. Ciężko pracujemy na treningach i tę pracę musimy pokazać też na boisku – zaznaczył.

– Każdy zespół jest dobry, żeby z nim wygrać. Musimy przeanalizować grę Korony i dobrze do tego meczu się przygotować. W Kielcach zawsze grało się ciężko, a Korona to waleczny zespół, który nigdy nie odpuszcza. Jedziemy jednak zagrać dobre spotkanie – podsumował były gracz Zagłębia Lubin.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 710 dni
Ilość komentarzy: 201
Oceny: +570
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
06.08.2016 / 14:37:17
Ważne żeby trafiać do bramki,a nie gdzieś obok.

Tabela