Pawłowski: Sytuacja robi się dramatyczna

Ostatnia aktualizacja: 28/02/16 10:01, Komentarzy: 1

0
1

Wisła Kraków przegrała na własnym stadionie 1:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Trener gospodarzy, Tadeusz Pawłowski powiedział na konferencji prasowej, że duży wpływ na losy spotkania miał rzut karny, podyktowany za zagranie piłki ręką przez Rafała Pietrzaka.

Losy tego spotkania odmienił rzut karny. Po stracie gola zrobiło się nerwowo. Nie potrafiliśmy odzyskać przewagi. Zbyt często rozgrywaliśmy akcję długimi podaniami i notowaliśmy zbyt dużo strat. Gdyby wcześniej udało nam się zdobyć drugą bramkę, wynik mógłby być inny – powiedział Pawłowski.

Jedynego gola dla "Białej Gwiazdy" strzelił w 37. minucie gry, Zdenek Ondrasek. Po przerwie trafienia dla gości zaliczyli Mateusz Możdżeń, który wykorzystał jedenastkę, a także Samuel Stefanik.

Sytuacja robi się dramatyczna, ale potrzebujemy spokoju. Nerwowe ruchy nie wniosą nic dobrego. Potrzebujemy sukcesu, dzięki któremu się przełamiemy – dodał 62-letni szkoleniowiec.

Po porażce, Wisła zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Ma dwa punkty przewagi nad Górnikiem Zabrze. We wtorek piłkarze Tadeusza Pawłowskiego zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce.