betclic

Pawłowski: Szwedzi się na nas rzucą

Ostatnia aktualizacja: 21/07/15 19:10, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski przyznał na konferencji prasowej przed meczem rewanżowym z IFK Goeteborg w ramach II rundy eliminacyjnej Ligi Europy, że spodziewa się ciężkiej przeprawy już od pierwszych minut spotkania.

W pierwszym starciu wrocławska ekipa bezbramkowo zremisowała na własnym terenie z osiemnastokrotnym mistrzem Szwecji. 

- W środę lecimy do Szwecji, a w czwartek przed nami kolejny mecz. Uważam, ze bardzo ważny dla naszego klubu. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas ciężkie spotkanie i przejście do następnej rundy byłoby ogromnym sukcesem nie tylko sportowym, ale też jako reklama naszego zespołu - stwierdził Tadeusz Pawłowski, cytowany przez oficjalną stronę Śląska Wrocław. 

- Skład jest ustalony. Nieważne kogo z młodych bierzemy do Szwecji, bo nie na tym ten klub się opiera. Śląsk opiera się na najlepszej jedenastce, która w czwartek wyjdzie na boisko. Bez względu czy złożona ona będzie z młodych, starych, grubych, czy chudych. Jedzie najlepsza osiemnastka, która chce awansować do kolejnej rundy - kontynuował. 

- Myślę, że Szwedzi są pewni awansu, a utwierdzi ich w tym jeszcze nasz ostatni wynik. Przewiduję, że IFK będzie chciało się na nas rzucić już od pierwszej minuty - zaznaczył szkoleniowiec Śląska

- Musimy wziąć pod uwagę w jakiej fazie sezonu, czyli na początku rundy rewanżowej, jest Goeteborg. Szwedzi mają za sobą 16 meczów ligowych, a my rozegraliśmy dopiero pierwsze spotkanie w lidze - dodał.
Źródło: ASInfo
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1394 dni
Ilość komentarzy: 8274
Oceny: -8453
22.07.2015 / 00:41:51
Beda baty jak z Legia,albo jeszcze wieksze.