betclic

Pawłowski: W Lechu tworzymy monolit

Ostatnia aktualizacja: 01/12/15 07:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Skrzydłowy poznańskiego Lecha Szymon Pawłowski cieszy się, że Kolejorz wygrał kolejne ligowe spotkanie. Piłkarz jest przekonany, że awans do pierwszej ósemki jest coraz bardziej realny.

Kolejorz od czasu przyjścia trenera Urbana jest niepokonany na krajowym podwórku. Tym razem poznaniacy pokonali w Gdańsku miejscową Lechię - Mieliśmy swoje sytuacje i pewnie gdybym strzelił tego gola na 2:0 to spotkanie wyglądałoby trochę spokojniej. Najważniejsze, że zdobywamy kolejne punkty - mówił Pawłowski cytowany przez lechpoznan.pl i dodał - Po przejęciu piłki wiedziałem, że zagram na długi słupek, a Kasper znalazł się w dobrym miejscu, zdobył bramkę i wygrywamy kolejne spotkanie.

Mistrzowie Polski coraz lepiej radzą sobie w defensywnie, a w ostatnich sześciu meczach stracili zaledwie cztery bramki - Dla nas najważniejsze jest każde następne starcie, robimy kolejny kroczek w górę tabeli. Widać, że tworzymy monolit, gramy jednym blokiem i każdy wie, co ma robić na boisku. Jeden za drugiego pracuje i w końcu wykorzystujemy swoje sytuacje - zakończył zawodnik mistrzów Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela