betclic

Pawłowski: Wyjaśniło się parę kwestii kadrowych

Ostatnia aktualizacja: 05/02/16 22:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

W piątkowym sparingu Wisła Kraków przegrała 1:2 z Górnikiem Zabrze. Opiekun krakowian, Tadeusz Pawłowski cieszy się jednak, że obyło się bez kontuzji.

- Ten mecz miał dwa oblicza. Pierwszą połowę przespaliśmy, bo byliśmy za mało agresywni. Szczególnie w środkowej linii nie byliśmy w stanie opanować gry, aby stworzyć sobie sytuacji. W drugiej zagraliśmy wysokim pressingiem. Już od początku staraliśmy się odebrać piłkę bardzo wysoko. Z naszej strony było więcej walki i agresywności, dlatego ta część meczu wyglądała dużo lepiej i mogliśmy odwrócić losy spotkania - skomentował opiekun Wiślaków cytowany przez oficjalną witrynę zespołu.

- Szkoda, że próba generalna zakończyła się bez zwycięstwa, ale istotny jest fakt, że wyjaśniło nam się parę kwestii kadrowych - zaznaczył były trener Śląska Wrocław. - Na pewno dojdą do nas jeszcze Sadlok i Ondrasek. Przed nami jeszcze tydzień wytężonej pracy i chciałbym żebyśmy ze Śląskiem zagrali już wszystkimi zawodnikami. Paweł Brożek już w Turcji trenował indywidualnie. Dla mnie najważniejsze jest, żeby był zdrowy, bo wszyscy wiemy, jak ważnym dla nas jest zawodnikiem. Nie chcemy ryzykować, nawet w pierwszym meczu, bo przed nami jeszcze sporo spotkań, kiedy będziemy go potrzebować - podsumowa
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela