betclic

Pawłowski: Zabrakło bramek

Ostatnia aktualizacja: 09/08/15 19:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- To był dobry mecz mojego zespołu, rozgrywany w przyzwoitym tempie. Czego zabrakło? Bramek - twierdzi trener Tadeusz Pawłowski po bezbramkowym remisie Śląska z Lechią Gdańsk.

- Trzeba wykorzystywać sytuację sam na sam, strzał niemal z linii brakowej również powinien wpaść. W takiej sytuacji jak miał Pich, nie można strzelać. Wystarczy dołożyć nogę. Mówię to jako najlepszy strzelec Śląska w ekstraklasie w historii. Na pewno zanalizujemy te sytuacje, wyciągniemy wnioski i w kolejnych meczach powinno być lepiej - zauważył Pawłowski cytowany przez oficjalną stronę dolnośląskiej ekipy. 

- Nic mi nie wiadomo, by dziś ktoś specjalnie obserwował Picha. Kolejny raz na naszym meczu byli skauci z Lecha Poznań. Ale niech przyjeżdża kto chce, dla mnie - póki nie ma propozycji oferty - nie ma tematu - zaznaczył Pawłowski. 

- Myślałem o tym już kiedyś, by Picha wystawić w ataku. Może nie na szpicy, ale bliżej środka. To ciekawy pomysł. Teraz, mając Jacka Kiełba i Kamila Bilińskiego, Robert raczej gra nadal na skrzydle, jednak taki pomysł jest warty zanalizowania i zastanowienia - przyznał trener. 

- Teraz przed nami Puchar Polski, na pewno będziemy rotowali składem. Ale podejdziemy do rywali z pełnym respektem, to doświadczony zespół. Paweł Barylski ich obserwował I na pewno nie można zlekceważyć drużyny z Olsztyna - podsumował Pawłowski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela