betclic

Pazdan: Nie graliśmy spokojnie, mecz był ciężki

Ostatnia aktualizacja: 22/02/16 12:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Udało nam się zgarnąć komplet punktów, zapominamy już o Zagłębiu i skupiamy się na kolejnym spotkaniu. Patrzymy na siebie, a nie na Piasta – powiedział po wygranym meczu z Zagłębiem Lubin (2:1) obrońca Legii Warszawa Michał Pazdan.

- To był bardzo ciężki mecz, Zagłębie postawiło naprawdę ciężkie warunki. To było szarpane spotkanie, ciężko nam się rozgrywało akcje. Gdy prowadziliśmy 2:0 wydawało się, że uspokoimy trochę naszą grę, ale Zagłębie mocno walczyło, zbierali dużo drugich piłek i wygrana z nimi nie była łatwa – stwierdził były stoper Jagiellonii Białystok, cytowany przez "legia.com".

- Nie graliśmy spokojnie, nie mieliśmy przewagi przy rozegraniu piłki, rywale wysoko do nas doskakiwali i mieli swoje okazje. Czekamy na analizę tego spotkania, będziemy dyskutować z trenerem o naszych błędach – kontynuował.

- Udało nam się zgarnąć komplet punktów, zapominamy już o Zagłębiu i skupiamy się na kolejnym spotkaniu. Patrzymy na siebie, a nie na Piasta. Rozegraliśmy dwa mecze w rundzie wiosennej, wygraliśmy oba, jedziemy dalej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!