betclic

Pazdan: Nie możemy tak przegrywać

Ostatnia aktualizacja: 03/03/16 16:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Po takim meczu trudno się rozmawia. Oczywiste jest, że ja też przyczyniłem się do tej porażki - mówił po porażce w Niecieczy obrońca warszawskiej Legii, Michał Pazdan.

Defensor został poproszony przez dziennikarzy o ocenę środowego starcia: - Przez większość pierwszej połowy kontrolowaliśmy spotkanie i mieliśmy swoje sytuacje. Szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Przy pierwszym golu dla rywali zabrakło komunikacji pomiędzy mną a Arkiem Malarzem. Niepotrzebnie czekałem, powinienem wybić piłkę. Od tego wszystko się zaczęło, wkradł się też brak pewności siebie. Nie zachowaliśmy spokoju i przegraliśmy - stwierdził Pazdan cytowany przez portal Legia.Net.

- Nie możemy tak przegrywać. Jestem z siebie bardzo niezadowolony. Nie mogę się tak zachowywać na boisku. To nie był nasz dzień i niestety takie mecze czasem się zdarzają. Może po poprzednich trzech spotkaniach bujaliśmy w chmurach? Wydawało się, że wszystko będzie gładko szło do przodu. Taki gong nam się przyda. Trzeba zawsze twardo stąpać po ziemi i mam nadzieję, że w sobotę się zrehabilitujemy - dodał obrońca.

- W pewnym momencie koncentracja uleciała i przez to brakowało odpowiednich zachowań na boisku. Rywale byli bardzo zdeterminowani, należy im się szacunek. Miejscowi autentycznie walczyli o każdą piłkę - zakończył reprezentacyjny stoper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela