betclic

Pazdan: Nie wierzyłem, że znajdę się w kadrze na mistrzostwa

Ostatnia aktualizacja: 28/05/16 17:11, Komentarzy: 3

0
3
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Dzisiaj o godzinie 17:00 będziemy mieli gierkę wewnętrzną, którą poprowadzą nasi sędziowie międzynarodowi z Szymonem Marciniakiem na czele. Wiemy, że to będzie ważny moment tego zgrupowania. Trener już nas uczulał, że dla wielu będzie to szansa pokazania się – powiedział na sobotniej konferencji prasowej obrońca reprezentacji Polski, Michał Pazdan.

Lepiej się dobrze przygotować do tak wielkiego wydarzenia i im więcej treningów, tym lepiej. Wszyscy wiemy, kiedy jest pierwszy mecz mistrzostw i psychicznie się do niego przygotowujemy. Na treningach dajemy z siebie wszystko, a w wolnym czasie staramy się jak najlepiej regenerować i odpoczywać. Na zajęciach ćwiczymy organizację gry w ataku, a także w obronie oraz stałe fragmenty gry. Nie mogę powiedzieć nic więcej, bo robimy to na treningach zamkniętych, ale dodam tylko, że cały czas pracujemy nad powtarzalnością tego, co ćwiczyliśmy do tej pory – powiedział Michał Pazdan cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

Dzisiaj o godzinie 17:00 będziemy mieli gierkę wewnętrzną, którą poprowadzą nasi sędziowie międzynarodowi z Szymonem Marciniakiem na czele. Wiemy, że to będzie ważny moment tego zgrupowania. Trener już nas uczulał, że dla wielu to będzie szansa pokazania się. Niemniej jednak my do każdych zajęć staramy się podchodzić na sto procent – dodał.

Emocje na pewno są i czekamy już na ogłoszenie oficjalnego składu na turniej. Trzeba wierzyć cały czas. Pamiętam, jak osiem lat temu do końca nie sądziłem, że znajdę się w kadrze na mistrzostwa, a na EURO pojechałem – przyznał obrońca.

Czekają nas jeszcze dwa mecze kontrolne. Najpierw zagramy z Holandią, a później z Litwą i muszę przyznać, że nie mogę doczekać się zwłaszcza tego drugiego meczu, ponieważ odbędzie się w moim rodzinnym mieście, Krakowie. Na pewno miło wraca się zawsze do domu i chce się pokazać z jak najlepszej strony - zakończył.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Mistrz
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 860 dni
Ilość komentarzy: 8816
Oceny: +41151
Kibicuje:
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
29.05.2016 / 13:40:47
No to było akurat pewne.
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1361 dni
Ilość komentarzy: 8122
Oceny: -8854
28.05.2016 / 20:42:01
Ja tez nie wierzylem,i dalej nie wierze.
Kapitan
Blackrist
Zarejestrowany od: 1664 dni
Ilość komentarzy: 3438
Oceny: +19583
Kibicuje:
Jagiellonia Białystok Polska
28.05.2016 / 19:12:54
Na razie jest to "tylko" szeroka kadra, więc jeszcze nie do końca jest się z czego cieszyć..