betclic

Pazdan: Przetrwaliśmy napór Wisły

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 09:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:0 w ramach 19. kolejki Ekstraklasy. Tuż po zakończeniu rywalizacji obrońca "Wojskowych", Michał Pazdan nie krył radości z uzyskanego rezultatu oraz zmniejszenia punktowej straty do lidera tabeli, Piasta Gliwice.

- Widać było, że Wisła była bardzo dobrze dysponowana. Rywal narzucił wysoki pressing i szybko przejmował piłkę. My byliśmy jednak dobrze ustawieni, przetrwaliśmy chwilowy napór Wisły i staraliśmy się kontrolować przebieg spotkania. Najważniejsze jest to, że pod koniec strzeliliśmy gola i wywozimy z Krakowa trzy punkty, bo przeciwnik był naprawdę dobrym zespołem - powiedział 28-latek cytowany przez oficjalną stronę internetową.

- Zmniejszyliśmy stratę do Piasta, z którym zmierzymy się za tydzień. Żałuję, że nie będę mógł zagrać, ale takie jest życie. Teraz w dobrych nastrojach pojedziemy do Włoch na mecz z Napoli, w którym niczego nie możemy stracić, a wiele możemy zyskać - dodał.

- Nigdy się nie patrzy w przyszłość dalej niż na najbliższe spotkanie, dlatego my skupiamy się już tylko i wyłącznie na Napoli. Do końca roku rozegramy jeszcze trzy mecze i wiemy, że musimy w nich dać z siebie wszystko. Czas na odpoczynek przyjdzie potem - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!