betclic

Pazdan: Skupiamy się tylko na Brugii

Ostatnia aktualizacja: 22/10/15 12:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert / Shutterstock.com

- Zagraliśmy fajny mecz z Cracovią i będziemy chcieli podtrzymać przede wszystkim zaangażowanie i determinację. Od tego trzeba zacząć, tak się zdobywa punkty - powiedział Michał Pazdan przed czwartkowym meczem z Club Brugge.

- Znamy sytuację, w jakiej Brugia znajduje się w lidze. Zaczęli podobnie jak my, grali co trzy dni. Patrzymy jednak na siebie - dodał obrońca stołecznej ekipy cytowany przez legia.com.

- Przede wszystkim chcemy się odciąć od tych dwóch pierwszych porażek. Zaczynamy od nowa. To ważne spotkanie w kontekście dalszej rywalizacji w grupie. Skupiamy się tylko i wyłącznie na Brugii, bo jeśli zwyciężymy, to zachowamy szansę na wyjście z grupy. Nie myślimy na razie w ogóle o spotkaniu z Lechem - przyznał reprezentant Polski.

- Co rundę jest tak samo - zaczynam na defensywnym pomocniku, potem gram na stoperze, mówią, że jestem za niski, że nie nadaje się na środek, a następnie słyszę, że mam dobry odbiór. Nie będę się na ten temat wypowiadał - podsumował zawodnik wicemistrzów Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!