betclic

Pazdan: Tak powinien grać mistrz Polski

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 10:15, Komentarzy: 1

3
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Bardzo chciałem zagrać w Lidze Mistrzów. Jeździłem z zespołem na mecze od początku, ale niestety nie mogłem wystąpić. Nie było to dla mnie przyjemne. Najważniejsze jednak, że udało mi się wyzdrowieć i wrócić do pełni sił. Ciężko pracowałem nad tym, aby uzyskać odpowiednią formę – powiedział po zremisowanym meczu 3:3 z Realem Madryt Michał Pazdan, który zadebiutował w rozgrywkach Champions League, cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

– Możemy być bardzo zadowoleni z punktu wywalczonego w meczu z Realem Madryt. Czasami nawet taki mecz daje więcej niż kilka spotkań w ekstraklasie. Trzeba cieszyć się z tego, że mamy okazję grać w tak prestiżowych rozgrywkach. Teraz czas, aby wyciągać odpowiednie wnioski, by w następnych meczach grać jeszcze lepiej. Mimo że Real to przeciwnik z najwyższej półki, zagraliśmy bez kompleksów. Nie przestraszyliśmy się naszych rywali i także potrafiliśmy stworzyć zagrożenie pod ich bramką, co przełożyło się na końcowy wynik.

– Cieszymy się z tego, że od pewnego czasu prezentujemy futbol, który jest przyjemny dla oka, bo tak naprawdę powinna wyglądać gra mistrza Polski. Chcemy grać jak najlepiej w piłkę, bo tego się od nas wymaga. Teraz pokazujemy, że potrafimy grać, jak na mistrza przystało. Nie ma co wracać do tego, co było wcześniej. Przyszedł trener Jacek Magiera i od tego momentu zaczęliśmy wierzyć w siebie. To było dla nas bardzo ważne. Trzeba się cieszyć i być dumnym, że mamy możliwość występów w Lidze Mistrzów. Tak naprawdę to był dla nas mecz bez presji, czysta przyjemność. Po tylu latach w ekstraklasie przychodzą takie spotkania z najlepszymi zespołami w Europie. Naprawdę wielka sprawa.

– Warto zwrócić uwagę na to, że już wcześniej, na wyjeździe, mogliśmy strzelić kilka bramek. Dochodziliśmy do groźnych sytuacji, ale brakowało nam wykończenia. Fajnie, że potrafiliśmy odżyć jako drużyna. Bardzo szkoda, że w dzisiejszym spotkaniu nie mogli wspierać nas kibice. Widowisko wówczas byłoby jeszcze lepsze. Tak jak już wcześniej wspominałem, takie mecze zawodnikowi dają bardzo dużo. Można się w takich spotkaniach wiele nauczyć i rozwijać się.

Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 345 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21386
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 15:14:58
No....Pazdan w grze odwraca losy meczów. ;)