betclic

Pazdan: W Neapolu chcemy zagrać fajny mecz

Ostatnia aktualizacja: 09/12/15 13:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- My sami wiemy o tym, że musimy wygrać te dwa ligowe mecze, które zostały do rozegrania w tym roku. Ta końcówka będzie wtedy wyglądała bardzo fajnie. Zatrzemy złe wrażenie z kilku spotkań, kiedy nie szło nam zbyt dobrze - mówi w rozmowie z legia.com Michał Pazdan.

- Trzeba się cieszyć z tego, że po trudnym środku rundy, kiedy nie potrafiliśmy wygrywać, ostatnio - poza remisem z Podbeskidziem - idzie nam punktowo bardzo dobrze. Zaczęliśmy punktować - to jest najważniejsze - zaznaczył zawodnik wicemistrzów Polski.

- Abyśmy wyszli z grupy, muszą zostać spełnione dwa warunki - nasze zwycięstwo i remis Midtjylland z Brugią. Niezależnie od kwestii awansu, po to gramy w piłkę, żeby rywalizować z tak dobrymi zawodnikami, jakich ma Napoli. Nieważne, czy Włosi wystawią podstawowy skład, czy wystąpi kilku rezerwowych graczy - to nadal będzie bardzo silny zespół. Mierząc się z takim rywalem, zobaczymy jak wiele brakuje nam do tych najsilniejszych drużyn w Europie. Im więcej gramy takich meczów, tym bardziej się rozwijamy - przyznał Pazdan i równocześnie dodał: - Przeciwko Napoli musimy być zdyscyplinowani w obronie przez całe 90 minut, a będzie szansa, aby wygrać. To będzie spotkanie, w którym mało możemy stracić, a dużo zyskać. Do Neapolu jedziemy po to, aby zagrać fajny mecz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!