betclic

Pazdan: Z Kazachstanem będzie ciężko

Ostatnia aktualizacja: 02/09/16 11:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Mecz z Kazachstanem będzie na pewno ciężki, bo widzieliśmy analizę ostatnich meczów. Ten zespół u siebie wygląda zupełnie inaczej. Do tego dochodzi specyficzny teren i sztuczna murawa – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Kazachstanem piłkarz reprezentacji Polski, Michał Pazdan.

Wyjazdowe spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw świata z zespołem prowadzonym przez Talgata Baysufinova zostanie rozegrane już 4 września (niedziela) w Astanie. Początek rywalizacji pomiędzy obiema drużynami narodowymi został zaplanowany na godzinę 18:00 czasu polskiego.

– Staram się skupić wyłącznie na meczu z Kazachstanem, bo jest on dla mnie najważniejszy. Śmieję się, że okres przygotowania do sezonu, to ja miałem w Arłamowie. Ale spokojnie, jestem przygotowany. Czasami tak jest, że gra się co trzy dni, ale potem trzeba odpoczywać, również mentalnie – przyznał stoper warszawskiej Legii, cytowany przez portal "laczynaspilka.pl".

Mecz z Kazachstanem będzie na pewno ciężki, bo widzieliśmy analizę ostatnich meczów. Ten zespół u siebie wygląda zupełnie inaczej. Do tego dochodzi specyficzny teren i sztuczna murawa. Nie ma co ukrywać, że mecz na sztucznej nawierzchni będzie zupełnie inny – kontynuował.

Mieliśmy treningi na boisku Karczewie, które nas do tego przygotowywały. Musimy po prostu wyjść i wygrać to spotkanie. To jest pierwszy krok, który musimy wykonać – dodał doświadczony środkowy obrońca.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Gadocha59
Zarejestrowany od: 306 dni
Ilość komentarzy: 1224
Oceny: +7459
Kibicuje:
Polska
02.09.2016 / 12:57:05
Dobrze MP mówi: pojechać, wygrać i zapomnieć.. Liczy się dobry start i 3 pkt.. Reszta jest zupełnie nieważna.

Tabela