betclic

Pedersen odzyskał dobry nastrój

Ostatnia aktualizacja: 23/07/15 13:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrzej, wikipedia

Nicki Pedersen jest mocny podbudowany dobrym występem w Grand Prix Łotwy i przed sobotnim Grand Prix Szwecji na dobrze sobie znanym torze w Malilli jest uważany za faworyta turnieju.

Trzykrotny indywidualny mistrz świata reprezentuje bowiem w Elitserien barwy miejscowej Dackarny i z reguły na tym owalu osiąga wysokie, dwucyfrowe wyniki.

- Czuję, że sprawy znów podążają w dobrym kierunku. Nie byłem zadowolony po dwóch poprzednich turniejach, ale teraz odzyskałem dobry nastrój po zawodach w Dyneburgu - przyznał "Power" dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix, który na Łotwie musiał uznać wyższość jedynie triumfującego Macieja Janowskiego.

- Jestem na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej i przed nami wciąż jeszcze długa droga. Jeśli sprawy będę układać się w ten sposób, to będzie bardzo dobrze. Muszę być tylko regularny i troszczyć się o siebie - podkreślił Skandynaw, który do prowadzącego Taia Woffindena traci dziewięć punktów.

- Jestem bardzo zadowolony ze swoich maszyn. Musimy jednak dalej ciężko pracować i walczyć. Oczywiście zawsze trzeba być na właściwej ścieżce toru i mieć odpowiednie ustawienia. Czułem się jednak w Dyneburgu dobrze i byłem szybki. To najważniejsze - podsumował Nicki Pedersen.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!