betclic

Pedro: Costa zacznie strzelać gole

Ostatnia aktualizacja: 07/09/15 16:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. efecreata mediagroup/Shutterstock

Pedro Rodriguez pochwalił postawę Diego Costy w sobotnim meczu ze Słowacją. Przyznał, że jego zdaniem 26-latek stanowi bardzo ważną część reprezentacji Hiszpanii, a jego występy mają ogromny wpływ na grę całego zespołu.

- Uważam, że Diego świetnie sobie radzi w reprezentacji. Brakuje mu jedynie szczęścia w wykończeniu sytuacji i strzeleniu gola. Tworzy przestrzeń potrzebną pozostałym zawodnikom i jestem pewien, że niedługo sam zdobędzie bramkę - powiedział Pedro cytowany przez dziennik "AS".

Nowy zawodnik Chelsea FC zapewnił, że jest szczęśliwy w nowym klubie i cieszy się z regularnych występów na boisku. Jest przekonany, że dzięki temu jego gra będzie jeszcze lepsza.

- Jestem szczęśliwą osobą - również z tego powodu, że dobrze wpasowałem się w nową drużynę i pozytywnie rozpocząłem sezon. Kiedy zawodnik dostaje coraz więcej minut i zaczyna grać regularnie, zyskuje pewność siebie, a to zmienia jego mentalność. Jestem pewien, że dzięki występom w Chelsea i reprezentacji moja gra będzie jeszcze lepsza - podkreślił.

Napastnik odniósł się również do postawy hiszpańskich kibiców, którzy w sobotnim spotkaniu wygwizdali Gerarda Pique. Zaznaczył, że obrońca w pełni angażuje się w występy kadry narodowej i wyraził nadzieję, że zaistniała sytuacja szybko się wyjaśni.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!